روانشناسی و موفقیت

8 تا از بهترین کتاب های آنتونی رابینز را در رادیو کاوش بخوانید

8 تا از بهترین کتاب های آنتونی رابینز را در رادیو کاوش بخوانید - رادیو کاوش

 مقدمه ای از کتاب های آنتونی رابینز

رابینز یک نویسنده برجسته آمریکایی و یک مربی زندگی است. کتاب های آنتونی رابینز درباره موضوعات انگیزشی و کسب موفقیت است. آنتونی رابینز در 29 فوریه سال 1960 در شمال هالیوود، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا به دنیا آمد. آنتونی در واقع با نام آنتونی جی. ماهاروویچ متولد شد. اگرچه در نهایت نام خود را به نامی که به آن مشهور است تغییر داد.

آنتونی رابینز، زمانی که در دبیرستان تحصیل می کرد، ظاهرا یک جهش رشد قابل توجهی داشت که بعدها مشخص شد که یک تومور دارد. زمانی که آنتونی تنها هفده سال داشت، از خانه فرار کرد و دیگر برنگشت. سرایداری می کرد و تحصیلات آکادمیک نداشت. اما نا امید نشد و به تنهایی با پشتکار خود به جایی که هست رسید. با تمام این موارد، اکنون می ‌توانیم نگاهی به کتاب های آنتونی رابینز بیندازیم. همراه رادیو کاوش باشید.

معرفی کتاب های آنتونی رابینز

۱) قدرت نامحدود: علم جدید موفقیت شخصی

«احساس شما نتیجه اتفاقات زندگی شما نیست، بلکه تفسیر شما از اتفاقات است»

یکی از بهترین کتاب های آنتونی رابینز قدرت نامحدود است. این کتاب تا حد زیادی در سوپراستار شدن رابینز نقش داشته است و مملو از دانشی است که رابینز به آن معروف است. اغلب اوقات این فکر به ذهن ما خطور می کند:

ما می خواهیم بهتر شویم، موقعیت خاصی را که برایمان مضر است از بین ببریم و به زندگی ای دست پیدا کنیم که خواهان آن هستیم و آن را تابع خواسته های خود کنیم. این کتاب بیشتر در مورد انگیزه از دست رفته صحبت می کند. و این تنها بخش کوچکی از کل چیزی است که رابینز در کتاب فوق العاده خود مورد بحث قرار داده است.

در این کتاب آنتونی رابینز توضیح می دهد که چگونه برای رسیدن به اهداف، خودمان را بهبود ببخشیم. این خواسته می تواند برای اکثر افراد مشکل باشد. با این حال، رابینز زندگی را در دستان خود گرفت و آن طور که می خواست به آن فرمان داد. در این کتاب رابینز قدرت نامحدود ترفندهای خود را به ما آموزش می دهد.

یکی از اساسی ترین و مفیدترین عوامل که در موفقیت کتاب های آنتونی رابینز نقش داشته است، برنامه نویسی عصبی-زبانی یا NLP است. رابینز آنقدر خوش شانس نبود که به کالج برود، اما او با آموزش تکنیک های NLP به موفقیت رسید.

آنتونی رابینز معتقد است که هفت ویژگی شخصیتی اساسی وجود دارد که در درون انسان پرورش می یابند، و سبب می شوند تا افراد هر کاری را که برای موفقیت لازم است انجام دهند. شور، باور، استراتژی، وضوح ارزش ها، قدرت پیوند، تسلط بر ارتباطات، دانش و تجربه.

۲) تزلزل ناپذیر

کتاب تزلزل ناپذیر - رادیو کاوش

«زمان تفکر به پایان رسیده است، اکنون زمان عمل است»

کتابی که در سال 2017  از رابینز منتشر شده است، کتاب او با عنوان تزلزل ناپذیر است. این یکی از پرفروش‌ ترین کتاب ‌های آنتونی رابینز است. حجم کتاب کمی بیش از دویست و پنجاه صفحه است، اما دانش آن برای هر کسی که به دنبال رسیدن به خط پایان آزادی مالی است ضروری است.

این کتاب برای خوانندگان در هر سنی چه بازنشسته باشند یا یک سرمایه گذار نوپا مناسب است. تزلزل ناپذیر به شما کمک می کند تا از برخی از اشتباهات پرهزینه ای که ممکن است مرتکب شوید اجتناب کنید. در عین حال به شما در بهبود وضعیت مالی، عاطفی و معنوی کمک می کند.

موضوع کتاب آنتونی رابینز در مورد ابزارهایی است که برای دستیابی به آزادی مالی ضروری است. همچنین در مورد موانع رسیدن به آزادی مالی بحث می کند. مهمتر از همه، به ما می آموزد که ثروتمند بودن همه چیز نیست. ما باید یاد بگیریم که هم در درون و هم از بیرون ثروتمند باشیم.

راهنمای خاصی که در کتاب آنتونی رابینز برای استقلال مالی آورده شده است، مربوط به تضمین سرمایه‌ گذاری‌ هایی است که اشخاص در مدت زمان کسب ثروت خود انجام می دهند. رابینز در این کتاب تکنیک های بسیاری را می آموزد. اما حتی نا مفهوم ترین نوشته های او برای مردم عادی به راحتی قابل درک است. به همین دلیل است که تونی بسیار مورد علاقه طرفداران و دنبال کنندگانش است. او کار را بدون دردسر زیاد انجام می دهد.

با گذشت زمان، آنتونی رابینز نه تنها موفق شده است که ثروت خود را دست نخورده نگه دارد، بلکه سبب افزایش آن نیز شد. یکی از جنبه هایی که تونی در مورد آن بحث می کند، سوگیری تایید است. سوگیری تایید به این معنی است که ما فقط به دنبال تایید آن چیزی هستیم که می خواهیم.

 ۳) 7 قدم برای رسیدن به آزادی مالی

کتاب 7 قدم برای رسیدن به آزادی مالی - رادیو کاوش

این یکی از کتاب‌ های آنتونی رابینز در زمینه امور مالی است و بدون شک کتابی است که خواندن آن ضروری است. این کتاب مملو از بینش، دانش، نکات، راهنمایی ها، مراحل و همه چیزهایی است که برای آزادی مالی به آن نیاز دارید. این کتاب در سال 2014 منتشر شد و نزدیک به ششصد صفحه است.

این کتاب دانش آنتونی رابینز و 50 نفر از درخشان ترین ذهن های مالی جهان را گرد هم می آورد تا به مردم کمک کند تا زندگی خارق العاده ای را خلق کنند، چیزی که فراتر از پول است. همچنین به خواننده برای ایجاد یک زندگی خارق العاده کمک می کند.

بدون شک، مسائل مالی، نحوه خرج کردن پول، نحوه سرمایه گذاری و مواردی از این قبیل، چیزهای ترسناک و نگران کننده ای هستند که باید در مورد آن ها فکر کنید. افراد کمی هستند که با آگاهی از میانگین ‌گیری هزینه‌ های خود، نحوه مراقبت از بدهی، وام مسکن و غیره وارد دهه بیست زندگی خود می شوند.

کاری که آنتونی رابینز در این کتاب ماهرانه انجام می دهد، این است که استعاره ها و قیاس ها را به گونه ای به کار می برد تا نوشته ها و استدلال ها برای مردم عام قابل درک باشد. در مجموع فقط هفت مرحله وجود دارد که آنتونی به توضیح آن در این کتاب می پردازد. با انجام این مراحل ساده می توان از موفقیت مالی و آرامش شخصی لذت برد:

1)     مهمترین تصمیم مالی زندگیتان را بگیرید.

2)     قبل از ورود به بازی قوانین را یاد بگیرید.

3)     در بازی برنده شوید.

4)     مهمترین تصمیم سرمایه گذاری زندگی خود را بگیرید.

5)     یک برنامه درآمد مادام العمر ایجاد کنید.

6)      سرمایه گذاری کنید حتی اگر 0.001% باشد.

7)     آن را انجام دهید، از آن لذت ببرید و با دیگران به اشتراک بگذارید.

این یکی از بهترین کتاب‌ های آنتونی رابینز است که ما به خوانندگان خود از صمیم قلب توصیه می‌کنیم در اسرع وقت آن را تهیه کنند.

 ۴) کنترل زندگی تان را به دست بگیرید

کتاب 7 قدم تا رسیدن به آزادی مالی آنتونی رابینز - رادیو کاوش

(یادداشت هایی از یک دوست)

این کتابی است که در سال ۱۹۹۵ منتشر شد و یکی از پرفروش ‌ترین کتاب ‌های آنتونی رابینز است. این یک کتاب کم حجم و سبک است و فقط صد و ده صفحه دارد. و مطمئنا مطالعه آن زمان زیادی طول نخواهد کشید. با این حال، این یکی از صمیمانه ترین و بهترین آثار آنتونی رابینز می باشد.

یادداشت هایی از یک دوست که اکنون با مطالب جدید به روز شده است، راهنمای مختصر و قابل درکی از قدرتمندترین ابزارها و اصول زندگی آنتونی رابینز، برای رسیدن به اوج عملکرد است.

این کتاب به بسیاری از افراد کمک کرد تا بر چالش‌ برانگیزترین شرایط زندگی خود غلبه کنند.

۵) قدم های غول پیکر 

معرفی بهترین آثار آنتونی رابینز - رادیو کاوش

(گام های کوچک برای موفقیت های بزرگ)

این کتاب در سال 1994 منتشر شد و در لیست بهترین کتاب‌ های آنتونی رابینز قرار دارد.

این کتاب ویژه همراه با کتاب برجسته، غول درونتو بیدار کن، بهترین ابزارها، تکنیک ها، اصول و استراتژی ها را برای موفقیت مالی بررسی می کند.

رابینز در این کتاب خود الهامات روزانه و اقدامات کوچکی را ارائه می دهد که شما را وادار می کند قدم های بزرگی در زندگی خود بردارید.

آنتونی رابینز از قدرت ساده تصمیم‌گیری گرفته تا ابزارهای خاص‌ تری که می ‌توانند کیفیت روابط، امور مالی، سلامتی و احساسات شما را باز تعریف کنند، به شما نشان می‌ دهد که چگونه با حداقل سرمایه ‌گذاری، حداکثر نتایج را به دست آورید.

۶) هیولای درونتو بیدار کن

کتاب هیولای درونتو بیدار کن از آنتونی رابینز - رادیو کاوش

«در زندگی، بسیاری از مردم می دانند چه کاری باید انجام دهند. اما تعداد کمی از مردم در واقع آنچه را که می دانند انجام می دهند»

هیولای درونتو بیدار کن، از دیگر کتاب های آنتونی رابینز است که به بررسی راه های رسیدن به موفقیت می پردازد. رابینز در این کتاب سیستم اصلی موفقیت را به پنج عنصر ربط می دهد:

1)     باورهای اصلی و قوانین ناخودآگاه شما

2)     زندگی شما ارزش دارد.

3)     مراجع شما

4)     سوالات معمولی که از خود می پرسید.

5)     حالات احساسی که در هر لحظه تجربه می کنید.

با تغییر هر یک از پنج عنصر، خواه یک باور یا قانون اصلی، یک ارزش، یک مرجع، یک سوال یا یک حالت احساسی باشد، می توانید بلافاصله در زندگی خود یک تغییر قدرتمند و قابل اندازه گیری ایجاد کنید. بنابراین برای ایجاد تغییری در زندگی، اولین کاری که باید انجام دهید این است که استانداردهای خود را بالا ببرید و باور داشته باشید که می توانید آنها را برآورده کنید.

آنتونی رابینز در این کتاب توضیح می دهد اگر استانداردی برای آنچه در زندگی خود می‌پذیرید تعیین نکنید، متوجه خواهید شد که به راحتی وارد رفتارها و نگرش‌ها یا کیفیت زندگی بسیار پایین ‌تر از آنچه استحقاق آن را دارید، می‌شوید. در اصل، اگر بخواهیم زندگی خود را هدایت کنیم، باید کنترل اعمال خود را به طور مداوم در دست بگیریم.

۷) مسیر: سفر سریع به سوی آزادی مالی

«صرف نظر از مرحله زندگی یا وضعیت مالی فعلی شما، میزان تلاش شما برای رسیدن به آزادی مالی همه است»

آنتونی رابینز در این کتاب خود بیان می کند که این سفر نیازمند ابزارها و استراتژی های مناسب همراه با ذهنیت تسلط بر پول است. با چندین دهه دانش جمعی و تجربه عملی، راهنمای شما برای تسریع این سفر، پیتر مالوک است، تنها مردی در تاریخ که به مدت سه سال متوالی توسط Barron’s (2013، 2014 و 2015) رتبه اول مشاور مالی در ایالات متحده را کسب کرده است، و آنتونی رابینز، مربی زندگی و استراتژیست تجارت در جهان است.

مالوک و رابینز هدف به ظاهر دلهره آور آزادی مالی را در نظر گرفته و آن را در یک فرآیند گام به گام که هرکسی می تواند آن را انجام دهد، به طور ساده بیان می کنند.

برخی از بهترین کتاب ‌های آنتونی رابینز در مورد خودیاری است. رابینز قدرت تفکر مثبت و پتانسیل همه ما برای تغییر را می‌داند. با دانش درون کتاب‌ های آنتونی رابینز و اشتیاق به اعمال تغییرات در درون خود، شما نیز می ‌توانید به هر چیزی که در ذهن دارید برسید.

۸) کنترل احساسات

کتاب کنترل احساسات آنتونی رابینز - رادیو کاوش

این کتاب آنتونی رابینز چندین ترفند زندگی را برای رفاه عاطفی و بهبود حرفه‌ کاری به اشتراک می‌گذارد. کتاب کنترل احساسات به شما کمک می‌کند کنترل آینده خود را به دست بگیرید و بزرگترین رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید.

کتاب با این مکاشفه شروع می شود که تمام احساسات شما پیام های مختلف یا سیگنال های عملی را برای شما ارسال می کنند. رابینز استدلال می کند اگر بتوانید این سیگنال ها را رمزگشایی کنید، قطعا می توانید آنها را مدیریت کنید.

پس از شناسایی سیگنال ‌های عمل، باید یا درک خود یا رویه خود را برای غلبه بر احساسات تغییر دهید.

آنتونی رابینز همچنین بیان می کند که شما تصمیمات خود را بر اساس معیارهای شخصی یا سیستم اعتقادی اصلی خود می گیرید.

از حقایق جالب در مورد مغز انسان این است که به سوالاتی که شما مهم می دانید پاسخ هایی را در قالب بینش ارائه می دهد. بنابراین، شما باید به پرسیدن سوالاتی از خود ادامه دهید که به شکل گیری شخصیت شما کمک می کند. به طور خلاصه، این کتاب به شما می آموزد که کنترل بیشتری بر زندگی خود نسبت به آنچه واقعا تصور می کنید دارید.

خلاصه

اگر به توسعه شخصی، خودیاری، موفقیت در کسب و کار و آزادی مالی علاقه دارید، مطالعه کتاب های آنتونی رابینز بهترین راهنما برای شما خواهد بود. رابینز مربی خودساخته زندگی و شغلی از اوایل دهه 1980 به افراد کمک می کند تا به بهترین نسخه های خود تبدیل شوند. بنابراین اگر تمایل دارید به دستاوردهای که باعث شده اند آنتونی رابینز در سال 2022 دارایی خالص 600 میلیون دلاری داشته باشد، برسید مطالعه کتاب های او به شما در این راه کمک می کند.

به این مقاله امتیاز دهید
بازگشت به لیست

دیدگاهی در مورد “8 تا از بهترین کتاب های آنتونی رابینز را در رادیو کاوش بخوانید

 1. تارا گفت:

  چه لیست خوبی می خونمشون حتما ?

  1. zhrzv78 گفت:

   سلام و درود
   ممنونم از همراهی تون دوست عزیز.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.