روانشناسی و موفقیت

معرفی 7 تا از بهترین کتاب های قانون جذب از نویسندگان بزرگ دنیا

معرفی 7 تا از بهترین کتاب های قانون جذب از نویسندگان بزرگ دنیا - رادیو کاوش

مقدمه ای بر کتاب های قانون جذب

همه کتاب ‌های قانون جذب در مورد چگونگی تاثیر افکار بر بدن ما صحبت می‌ کنند. این کتاب ‌ها مربوط به دنیای مدرن نیستند، بلکه شامل آنچه هستند که اجداد ما دنبال می ‌کردند. بسیاری از کتاب ‌های قانون جذب و آزمایش‌ ها به ما نشان داده ‌اند که افکار ما مستقیما بر بدن و زندگی روزمره ما تاثیر می‌ گذارد. در این مقاله مجموعه ای از کتاب ها را در اختیار شما قرار داده ایم که در مورد اصل ذهن و بدن و همچنین قانون جذب صحبت می کنند. در ادامه به معرفی 7 کتاب برتر در حوزه قانون جذب می پردازیم و خواندن آنها را توصیه می کنیم. همراه رادیو کاوش باشید.

معرفی 7 کتاب قانون جذب

۱) راز اثر راندا برن

معرفی بهترین کتاب های قانون جذب - رادیو کاوش

در این کتاب قانون جذب، شما یاد خواهید گرفت که چگونه از راز در هر جنبه ای از زندگی خود استفاده کنید. قانون جذب را می توان برای پول، سلامتی، روابط، شادی و هر تعاملی که در جهان دارید، استفاده کرد.

با مطالعه در قانون جذب، شما شروع به درک قدرت پنهان و دست نخورده ای خواهید کرد که در درون شما وجود دارد، و این مکاشفه می تواند برای هر جنبه ای از زندگی شما شادی و تغییرات دلخواه را ایجاد کند.

راز از معروف ترین کتاب های قانون جذب است و میلیون ها نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رفته است. این کتاب حاوی حکمتی از معلمان امروزی است.

مردان و زنانی که از این قانون برای دستیابی به سلامتی، ثروت و خوشبختی استفاده کرده‌ اند. آنها با به کارگیری دانش نهفته در این کتاب، داستان های قانع کننده ای از ریشه کن کردن بیماری ها، به دست آوردن ثروت هنگفت، غلبه بر موانع و دستیابی به آنچه که بسیاری آن را غیرممکن می دانند، را به نمایش می گذارند.

این کتاب به افراد زیادی کمک کرده است تا زندگی را به دست آورند که تمام عمر انتظارش را داشتند.

۲) نیروی خیال اثر وین دایر

معرفی کتاب نیروی خیال - رادیو کاوش

ذهنیت عموما به عنوان نوع خاصی از عزم در نظر گرفته می شود که به هر قیمتی، فرد را به سمت موفقیت سوق می دهد. بنابراین هرگز از تصور به یک ذهنیت درونی دست نکشید.

این کتاب قانون جذب توضیح می دهد، نگرشی که کار سخت را با انگیزه خستگی ناپذیر به سوی تعالی ترکیب می کند، راه موفقیت است. با این حال، مفهوم خیال(قصد) در این کتاب بسیار متفاوت دیده می شود.

دکتر وین دایر در یکی از بهترین کتاب های قانون جذب، قصد و نیت را به عنوان نیرویی در جهان که اجازه می دهد تا عمل خلقت انجام شود، مورد تحقیق قرار داده است. این اولین کتابی است که به نیت و خیال به عنوان میدانی از انرژی نگاه می کند که می توانید به آن دسترسی داشته باشید تا زندگی خود را با قدرت آن شروع کنید.

بخش اول کتاب به اصول خیال و قصد می‌ پردازد، داستان‌ های واقعی و مثال‌ هایی را درباره راه ‌های ایجاد ارتباط ارائه می‌ دهد. دکتر دایر ویژگی ‌های خیال را خلاق، مهربان، دوست ‌داشتنی، زیبا، در حال گسترش، بی‌ پایان، فراوان و پذیرا می ‌داند و اهمیت تقلید از این منبع خلاقیت را توضیح می‌ دهد.

در بخش دوم، دکتر دایر یک راهنما با روش‌ های خاص برای اعمال اصول هم‌ آفرینی در زندگی روزمره ارائه می ‌کند. بخش سوم توصیفی هیجان ‌انگیز از دیدگاه دکتر دایر از هماهنگی جهان با نیروی قصد و خیال است.

۳) قدرت مثبت اندیشی از نورمن وینسنت پیل

معرفی کتاب قدرت مثبت اندیشی - رادیو کاوش

از پرفروش ‌ترین کتاب های قانون جذب بین‌ المللی با بیش از پنج میلیون نسخه در دست چاپ است. قدرت مثبت اندیشی به مردان و زنان در سراسر جهان کمک کرده است تا از طریق پیام قدرتمند دکتر نورمن وینسنت پیل در مورد ایمان و الهام، به موفقیت در زندگی خود دست یابند.

دکتر پیل در این کتاب قانون جذب پرفروش و فوق‌ العاده که «با هدف کمک به خواننده برای دستیابی به یک زندگی شاد، رضایت ‌بخش و ارزشمند نوشته شده است» قدرت ایمان را در عمل نشان می‌ دهد. با تکنیک های عملی بیان شده در این کتاب، می توانید به زندگی خود انرژی بخشید و ابتکار لازم را برای انجام جاه طلبی ها و امیدها به خود بدهید. این کتاب مثبت بودن ذهن را عمیقا به تصویر می ‌کشد و ایده مرتبط بودن آن با شهرت، ثروت و قدرت را محکوم می ‌کند.

این از بهترین کتاب های قانون جذب به عنوان راهنمایی برای کاربرد عملی ایمان است و به سوال «چگونه بر شکست غلبه کنیم» پاسخ می دهد. همچنین به خوانندگان آموزش می دهد تا آزادی خلاقانه را در زندگی توسعه دهند. پیل روش موثری را در متن کتاب به نام «سیستم ساده و در عین حال علمی» سازماندهی کرده است. این روش که دارای پیشینه علمی نبود، در سال های اولیه توسط کارشناسان مانتل نادیده گرفته شد. اما با گذشت زمان معلوم شد که این یک ایدئولوژی مشروع است. از آن زمان تا امروز بسیاری از مردم کتاب را خوانده اند و آن را عالی توصیف کرده اند.

۴) اسرار ذهن ثروتمند اثر تی هارو ایکر

معرفی کتاب اسرار ذهن ثروتمند - رادیو کاوش

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چرا برخی افراد به راحتی ثروتمند می شوند، در حالی که سرنوشت برخی دیگر کاملا برعکس است؟ آیا تفاوت در تحصیلات، هوش، مهارت‌ ها، زمان ‌بندی، عادات کاری، تماس ‌ها، شانس، انتخاب شغل، کسب ‌و کار یا سرمایه‌گذاری آنها وجود دارد؟

پاسخ تکان دهنده این است: هیچ کدام از موارد بالا.

نویسنده در کتاب قانون جذب پیشگامانه ‌اش، اسرار ذهن ثروتمند می‌گوید: پنج دقیقه به من فرصت دهید، و من می‌توانم آینده مالی شما را تا آخر عمر پیش ‌بینی کنم. ایکر این کار را با شناسایی «طرح پول و موفقیت» شما انجام می دهد. همه ما یک طرح پول شخصی داریم که در ضمیر ناخودآگاهمان ریشه دوانده است و این طرح بیش از هر چیز دیگری زندگی مالی ما را تعیین می کند.

شما می توانید همه چیز را در مورد بازاریابی، فروش، مذاکره، سهام، املاک، و دنیای امور مالی بدانید، اما اگر طرح پولی شما برای سطح بالایی از موفقیت تنظیم نشده باشد، هرگز پول زیادی به دست نخواهید آورد. اگر به نوعی به آن دست یابید، به احتمال زیاد آن را از دست خواهید داد. خبر خوب این است که اکنون می توانید نقشه پول خود را برای ایجاد موفقیت طبیعی و خودکار بازنشانی کنید.

این از جمله کتاب های قانون جذب برای ثروتمند شدن است. کتاب نحوه عملکرد طرح پول شما را توضیح می دهد. از طریق ترکیب نادر مدل ارائه شده توسط ایکر خواهید آموخت که چگونه تاثیرات دوران کودکی شما سرنوشت مالی شما را شکل داده است. همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه طرح پولی خود را شناسایی و آن را بازبینی کنید تا نه تنها به موفقیت دست یابید، بلکه مهم تر از آن، برای حفظ و رشد مداوم آن برنامه ریزی کنید.

۵) محدودیت صفر اثر جو ویتالی

معرفی کتاب محدودیت صفر، آموزش قانون جذب - رادیو کاوش

این کتاب قانون جذب می تواند بشریت را بیدار کند. کتاب قدرت ساده چهار عبارت را، برای متحول کردن زندگی شما آشکار می کند. این کتاب برای شروع جنبشی که به جنگ، فقر و ویرانی های زیست محیطی سیاره محبوب ما پایان می دهد، بسیار عالی است. این کتاب مانند یک چوب دینامیت است و لحظه ای که شروع به خواندن آن می کنید، فیوز ذهن تان روشن می شود.

این از مهم ترین و بهترین کتاب های قانون جذب است که ویتالی تاکنون نوشته است. کتاب تمام الگوهای موفقیت پیچیده و گیج کننده گذشته را کنار می گذارد و مسیری تازه و روشن را نشان می دهد تا زندگی شما را تنها با یک روش ساده متحول کند.

بیش از 6 میلیارد مظاهر مختلف از وجود انسان در جهان وجود دارد. اما در کره زمین تنها یک گونه وجود دارد که ما انسان ها هستیم. در کتاب محدودیت صفر، ویتالی حقیقتی را که همه اصول بزرگ معنوی، علمی و روانشناختی در اساسی ترین سطح آموزش می دهند، کشف کرده است.

همه چیز به اصول اولیه می رسد و کلیدها کاملا ساده هستند. پاسخ به همه چالش های زندگی، عشق عمیق و قدردانی است. این کتاب یادآور حقیقت و توانایی است که در وجودتان دارید.

۶) قدرت ذهن ناخودآگاه شما از دکتر جوزف مورفی

معرفی کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه شما - رادیو کاوش

قدرت ذهن ناخودآگاه، از معروف ترین کتاب های قانون جذب، از اولین انتشارش در سال 1963 پرفروش بوده و تاکنون میلیون ها نسخه فروش داشته است. برنامه رادیویی روزانه او در این دوره بسیار محبوب بود.

مورفی تحت تأثیر ارنست هولمز و امت فاکس، که هر دو نویسندگان مشهور در زمینه اصول اندیشه نو بودند، قرار گرفت. او سال ‌های زیادی را در هند گذراند و پژوهشگر آندرا در دانشگاه هند بود. دکتر مورفی بخش زیادی از زندگی خود را صرف مطالعه ادیان شرقی کرد. او همچنان چراغ روشنگری و الهام بخش لشکرهای پیروان وفادار است.

دکتر جوزف مورفی نزدیک به پنجاه سال برای هزاران نفر در سراسر جهان کتاب نوشت، تدریس، مشاوره و سخنرانی کرد. او در سال 1898 متولد شد و در ایرلند و انگلیس تحصیل کرد.

در مقدمه این کتاب قانون جذب، دکتر جوزف مورفی ادعا می کند که رویدادهای زندگی در واقع نتیجه عملکرد ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه شما هستند.

او تکنیک های عملی را پیشنهاد می کند که از طریق تمرکز و هدایت مجدد این انرژی معجزه آسا می توان سرنوشت خود را تغییر داد. سال ها تحقیق در مورد مطالعه ادیان اصلی جهان او را متقاعد کرد که قدرت بزرگی در پس تمام زندگی معنوی نهفته است و این قدرت در درون هر یک از ما وجود دارد.

۷) علم ثروتمند شدن اثر والاس دی واتلس

معرفی کتاب هایی برای قانون جذب - رادیو کاوش

والاس واتلز در یکی از بهترین کتاب های قانون جذب به طور خلاصه نشان می دهد که چگونه می توان از قدرت فکر و اراده در راه ثروتمند شدن استفاده کرد. این کتاب موارد زیر را برای علم ثروتمند شدن بیان می کند:

 •         خلاقانه فکر کنید نه رقابتی، این یکی از کلیدهای ثروتمند شدن است.
 •         خود را در مسیر درستی برای کسب ثروت قرار دهید.
 •         از راه اخلاقی ثروتمند شوید.
 •         از تفکر مثبت برای رسیدن به خواسته های خود استفاده کنید.
 •         برای هر کاری که می خواهید انجام دهید تلاش کنید.

واتلز نشان می دهد که تنها با تمرکز بر آنچه که قلب شما می خواهد و بدون قید و شرط باور دارد که آن چیزها متعلق به شماست، به کیهانی متصل می شوید که در وهله اول، آن خواسته ها را به شما داده است و این شما هستید که باید آنها را برآورده کنید. فلسفه او بر اصل این است که چگونه می توانیم با انجام کاری که دوست داریم به رضایت واقعی و آرامش درونی برسیم. این کتاب به شما نشان می دهد که چگونه افکار خود را کنترل کنید تا بتوانید به موفقیتی که برای آن خلق شده اید دست پیدا کنید.

کتاب قانون جذب علم ثروتمند شدن شامل مطالب زیر است:

 •         حق ثروتمند شدن
 •         علم ثروتمند شدن وجود دارد
 •         آیا فرصت در انحصار است؟
 •         اولین اصل در علم ثروتمند شدن
 •         افزایش زندگی
 •         چگونه ثروت به شما می رسد
 •         حق شناسی
 •         فکر کردن به روش معین
 •         نحوه استفاده از اراده
 •         استفاده بیشتر از اراده
 •         بازیگری به روش معین
 •         اقدام موثر
 •         ورود به کسب و کار مناسب
 •         تصور افزایش
 •         مرد پیشرو
 •         برخی احتیاط ها و مشاهدات پایانی
 •         خلاصه علم ثروتمند شدن

جمع بندی

کتاب های قانون جذب می توانند به ما کمک کنند ذهن مثبت و زندگی شادی داشته باشیم. قانون جذب یک اصل یا نظریه مدرن نیست و از هزاران سال قبل وجود داشت، اما با نام های دیگری. تمدن های مختلفی پیش از ما از آن برای ایجاد تغییر در زندگی و طرز فکر خود استفاده می کردند. مطالعه کتاب های قانون جذب می تواند به شما کمک کند تا مفهوم ذهن انسان، افکار و الگوهای تفکر خود را درک کنید زیرا همه این ها برای استفاده از قانون جذب بسیار مهم هستند. به طور کلی کتاب های معرفی شده در بالا می تواند به شما در موارد زیر کمک کند:

 •         مثبت اندیشی با قانون جذب یک نگرش ذهنی و عاطفی است که بر افکار خوش بینانه و مثبت تمرکز دارد و نتایج مثبتی را به همراه دارد.
 •         این طرز فکری است که به جنبه های روشن زندگی می نگرد و شادی، سلامتی و موفقیت را پیش بینی می کند.
 •         افراد با این نگرش، اعتماد به نفس دارند و معتقدند که می توانند بر هر مانع یا مشکلی که ممکن است با آن روبرو شوند غلبه کنند.
1/5 - (1 امتیاز)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.