معرفی کتاب

معرفی 6 تا از بهترین کتاب های فنگ شویی در رادیو کاوش

معرفی 6 تا از بهترین کتاب های فنگ شویی در رادیو کاوش

مقدمه ای بر کتاب های فنگ شویی

کتاب های فنگ شویی شامل مجموعه ای از اصول هستند که به شما کمک می کنند فضای زندگی خود را با جریان انرژی هماهنگ کنید. این اصل هزاران سال است که وجود داشته است، و مردم چین از آن برای جذب جریان انرژی مثبت و دفع جریان انرژی منفی استفاده می کنند. فنگ شویی با هماهنگ کردن جریان انرژی به شما کمک می کند از فضای زندگی خود نهایت استفاده را ببرید. این اصل جهان را به پنج عنصر تقسیم می کند:

چوب (خلاقیت و رشد)، آتش (رهبری و جسارت)، زمین (قدرت و ثبات)، فلز (تمرکز و نظم)، آب (احساس و الهام). متعادل کردن این پنج عنصر به درستی در خانه می تواند به رشد ویژگی های مربوط به آنها مانند ثروت، سلامتی، شادی و موفقیت در زندگی شما کمک کند. در ادامه به معرفی و بررسی بهترین کتاب های فنگ شویی که به شما در پیاده سازی این اصل در خانه و محل کارتان کمک می کنند، می پردازیم. همراه رادیو کاوش باشید.

معرفی 6 کتاب فنگ شویی

۱) طراحی نظم به شیوه فنگ شویی اثر کارل کینگستون

معرفی بهترین کتاب ها برای فنگ شویی - رادبو کاوش

به هم ریختگی، انرژی محبوس شده ای است که اثرات گسترده ای از نظر جسمی، ذهنی، عاطفی و معنوی دارد. عمل ساده پاکسازی بی نظمی می تواند زندگی شما را با رها سازی احساسات منفی، تولید انرژی و ایجاد فضایی در زندگی خود برای چیزهایی که می خواهید به دست آورید، متحول کند.

در یکی از بهترین کتاب های فنگ شویی، کارن کینگستون پیشگام، شاخه ای از فنگ شویی به نام  پاکسازی فضا را معرفی می کند که به طرز ماهرانه ای شما را در انجام وظیفه رهایی بخش، پاکسازی آشفتگی کمک می کند. شما با این کتاب موارد زیر را می آموزید:

 •       دلیل ایجاد به هم ریختگی چیست.
 •       چگونه به هم ریختگی ها را در خانه یا محل کار خود شناسایی و پاک کنید.
 •       چگونه به هم ریختگی را از بدن، ذهن و روح خود پاک کنید.

کارن کینگستون درایجاد نظم با فنگ شویی، رویکردی بسیار معنوی به موضوع پاکسازی محیط از آشفتگی دارد. در حالی که این کتاب فنگ شویی، یک سفر معنوی نیز است، معنویت آن بسیار عرفانی تر و مدرن تر از آن چیزی است که گاهی اوقات با آن برخورد می کنید. کارن کینگستون آشکارا طرفدار قوی فنگ شویی است و چندین کتاب با ماهیت یکسان تالیف کرده است و اغلب از انرژی که از فضاهای واضح و مقدس در گوشه های صحیح خانه شما بر اساس فنگ شویی باگوا ایجاد می شود صحبت می کند.

در حالی که ممکن است با بسیاری از مفروضات روحانی او مخالف باشید، این را به عنوان یکی از معروف ترین کتاب های فنگ شویی در ادامه مراحل اولیه مطالعه بسیار مفید خواهید یافت. کارن چند تفسیر خارق ‌العاده در مورد «چگونه به هم ریختگی روی شما تاثیر می‌گذارد» و «چرا مردم آشغال ‌ها را جمع ‌آوری می‌ کنند» ارائه می‌ کند. در بخش دوم کتابش، او انواع متداول به هم ریختگی در خانه ‌های ما را شناسایی می ‌کند. سپس توصیه ‌های عملی در مورد اینکه چه چیزی را باید نگه داشت و چه چیزی را دور انداخت، ارائه می ‌دهد. در مجموع، مطالعه این کتاب از معنویت عصر جدید دشوار نیست و ماهیت عملی و تخصصی آن مفید و انگیزه بخش است.

۲) 365 راز فنگ شویی از کارل ام اولمستد

معرفی کتاب 365 راز فنگ شویی - رادیو کاوش

این کتاب برنده جایزه، از بهترین کتاب های فنگ شویی است که نشان می دهد چگونه می توان از قدرت فنگ شویی عملی، در تمام ایام سال استفاده کرد. کارول ام. اولمستد، کارشناس ارشد فنگ شویی، نحوه جذب ثروت، یافتن عشق، ایجاد هماهنگی خانوادگی و بهبود شغل خود را نشان می دهد.

این کتاب فنگ شویی شامل یک تقویم روزانه از 366  نکته سریع برای خانه و محل کار و یک راهنمای ماهانه منحصر به فرد برای پاک کردن آشفتگی و بی نظمی است. نویسنده کتاب، داستان های موفقیت آمیز قدرتمندی از مشتریان خود در سراسر کشور را به نمایش می گذارد  تا نشان دهد افراد واقعی چگونه تغییرات ساده ای را با نتایج بزرگ ایجاد کرده اند. کارول اولمستد هزاران راز ساده استفاده از فنگ شویی را در طول ماجراهای بد زندگی واقعی آموزش داده است و اکنون او این رازها را با شما در میان می گذارد.

این یکی از کتاب های فنگ شویی ضروری برای افرادی است که فکر می ‌کنند فنگ شویی خیلی گیج‌ کننده، مدرن یا برای استفاده روزمره بسیار پیچیده است. کتاب شامل تصاویر، فهرست نکات فنگ شویی و واژه نامه اصطلاحات رایج فنگ شویی است. کتاب شامل موارد زیر است:

 •       366 نکته روزانه
 •       21 داستان موفقیت آمیز
 •       12 استراتژی ماهانه برای پاکسازی به هم ریختگی

این کتاب فنگ شویی توضیح می دهد که چرا شلوغی های روزمره، لباس های فرسوده و گیاهان در حال مرگ می توانند در توانایی شما برای جذب ثروت و خلاقیت اختلال ایجاد کنند. سپس یک رویکرد گام به گام را برای تغییر همه چیز ارائه می دهد. داستان های واقعی زندگی مشتریان نویسنده، به شما انگیزه می دهد تا با تغییرات روزانه خود پیش بروید.

این کتاب افزودنی خوشایند برای کتابخانه شما است، کتابی که به خوبی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. این کتاب مفاهیم فنگ شویی را به وضوح و به زبان ساده توضیح می دهد، اما بدون اینکه آن را بی اهمیت کند. این بهترین گزینه برای افرادی است که اطلاعات زیادی در مورد فنگ شویی ندارند و به راحتی قابل دسترس است.

۳) فنگ شویی برای زندگی در آپارتمان از ریچارد وبستر

معرفی کتاب فنگ شویی برای آپارتمان - رادیو کاوش

با یکی از بهترین کتاب های فنگ شویی راز تبدیل آپارتمان، یا خوابگاه خود را به خانه ای که شانس، رفاه و آرامش را جذب می کند، کشف کنید.

با استفاده از فنگ شویی، در هماهنگی با انرژی های زمین زندگی خواهید کرد. با تغییر موقعیت برخی از مبلمان، افزایش نور در گوشه ‌ای تاریک یا تمرین سایر درمان‌ های فنگ شویی، احساس رضایت بیشتر، زندگی شادتر و حتی سالم ‌تر خواهید داشت.

با این کتاب فنگ شویی می توانید جریان انرژی مثبت را در آپارتمان خود افزایش دهید و احساس کنید که زندگی شما به سمت بهتر شدن تغییر می کند. همچنین می توانید بخش های ثروت، شغل، خانواده و عشق را در هر اتاق فعال کنید و از خود در برابر شارهای انرژی زایی محافظت کنید که ممکن است به سمت شما سوق داده شوند. فنگ شویی آپارتمان یا ساختمان جریان انرژی جهانی (چی) را در خانه شما افزایش می دهد و در نتیجه باعث افزایش رفاه شما می شود.

با این کتاب می توانید با اثرات منفی مکان های «مرگ»، «پنج روح» و «فاجعه» که در هر آپارتمان یافت می شود مقابله کنید و کشف کنید مهم ترین قطعه مبلمان در یک آپارتمان کدام است و اینکه چگونه تغییر موقعیت آن کیفیت زندگی شما را بهبود می بخشد.

۴) فنگ شویی مجردها: 108 راه برای جذب نیروی عشق اثر سوزان لویت

معرفی کتاب فنگ شویی برای جوانان و مجردها - رادیو کاوش

این از بهترین کتاب های فنگ شویی برای افراد جوان و مجرد است. کتاب نحوه ایجاد محیط های متعادل برای جوانان را نشان می دهد که باعث ارتقای رشد شخصی و ابراز مثبت خود می شود. این کتاب راهکارهایی را برای جوانان در مورد موارد زیر ارائه می دهد:

 •       راه حل های دکوراسیون برای فضای اتاق جوانان مانند: اتاق خواب، خوابگاه، میز، کشو و کمد را ارائه می دهد.
 •       نحوه، زمان و مکان استفاده از موسیقی، بخور، و پوستر را نشان می دهد.
 •       به مسائل واقعی جوانان مانند خالکوبی، سوراخ کردن گوش، مصرف سیگار و سایر مواد مخدر می پردازد.

کتاب فنگ شویی جوانان نشان می دهد که چگونه می توان اصول جهانی پشت تمرین طراحی فنگ شویی را در محیط های معاصر جوانان، از کمدهای مدرسه تا اتاق های خوابگاه، به منظور به حداکثر رساندن قدرت شخصی، توسعه هماهنگ روابط و تعریف فضای شخصی به کار برد.

سوزان لویت با اشاره به اینکه تمام کتاب ‌های فنگ شویی برای بزرگسالان ایجاد شده است، منبعی را ارائه کرده است که به طور خاص برای نیازها و واقعیت‌ های تجربه نوجوانی و جوانی تنظیم شده است و به این موضوع می ‌پردازد که چگونه بزرگسالان جوان می ‌توانند فضاهای محل زندگی را برای تغییر زندگی خود طراحی کنند.

او توضیح می‌دهد که چگونه موسیقی، پوسترها و عود می ‌توانند بر فضا تاثیر بگذارند. کتاب شامل تصاویر قبل و بعد از «اصلاحات» فنگ شویی است. فنگ شویی نوجوان همچنین شامل طالع بینی چینی، نکات مدیریت مالی و خرید برای نوجوانان، بینش در مورد عشق و رابطه جنسی، داستان های شخصی و مطالعات موردی است تا راهنمای سرگرم کننده و جامعی را برای این هنر باستانی ارائه دهد.

۵) فنگ شویی برای رسیدن به زندگی بهتر از اشلی کانتلی

بررسی و معرفی بهترین کتاب های فنگ شویی - رادیو کاوش

کلیدهای تجلی تحول عمده در زندگی با فنگ شویی در دسترس هستند. در این تفسیر تازه از هنر باستانی فنگ شویی، پزشک معتبر اشلی کانتلی راهنمای ساده و سرراستی را ارائه می دهد که وقتی شروع به یادگیری در مورد فنگ شویی کرد آرزوی آن را داشت.

این کتاب فنگ شویی با برنامه ای 11 مرحله ‌ای، از تمرین ‌های هدایت ‌شده برای ایجاد قصد، بهره ‌گیری از شهود، تمیز کردن و بی ‌نظم بودن، متعادل کردن و افزایش انرژی در خانه، ایده ‌ها و شیوه‌ های اساسی را رمزگشایی می ‌کند.

این از پرفروش ترین کتاب های فنگ شویی است و برای از بین بردن انسدادها، تحقق اهداف، و جریان زندگی مثبت به گونه ای طراحی شده است که مطابق با خواسته ها، تجربیات و سبک هر کسی باشد.

در این تفسیر تازه از فنگ شویی، یک پزشک جوان و دارای گواهینامه داستان چگونگی تغییر زندگی خود را با پذیرش فلسفه و آموزه ها به اشتراک می گذارد.

نویسنده اشلی کانتلی به جای تمرکز بر شانس و خرافات، روند خود را برای از بین بردن جریان های انرژی منفی با خوانندگان به اشتراک می گذارد تا فضای بیشتری را برای شادی و معنا در زندگی آنها ایجاد کند.

خوانندگان یاد می‌ گیرند که چگونه باورهای محدودکننده ‌ای که مانع موفقیت شخصی می ‌شوند، را شناسایی و پاک کنند.

6) فنگ شویی برای سلامتی و ثروت از جیمز آدلر

معرفی کتاب های فنگ شویی برای سلامتی و ثروت - رادیو کاوش

اگر آماده هستید که یاد بگیرید چگونه اصول فنگ شویی را با موفقیت در زندگی و محیط خانه خود بگنجانید، پس این یکی از بهترین کتاب های فنگ شویی برای شما است.

این کتاب به شما کمک می کند سبک زندگی متعادلی ایجاد کنید و زندگی شخصی و حرفه ای خود را با انرژی مثبت پر کنید که می تواند به طور هماهنگ برای موفقیت شما کار کند.

این باور رایج وجود دارد که فنگ شویی چیزی است که فقط افراد ثروتمند می توانند آن را انجام دهند، که توسط بسیاری از متخصصان ترویج می شود. در واقع، هر کسی می تواند فنگ شویی را تمرین کند اگر اصول اولیه آن را بداند. برای تمرین فنگ شویی در خانه خود نیازی به خرید راهنمای گران قیمت یا سایر تجهیزات ویژه ندارید.

در این کتاب درباره تاثیرات فنگ شویی برای سلامتی و ثروت می آموزید که به طور خلاصه در زیر آورده شده است:

 •       قوانین ساده فنگ شویی که می توانند با هزینه کم، حتی در یک آپارتمان کوچک اعمال شوند.
 •       ترفندهای فنگ شویی برای دفتر کار شما: متمرکز بمانید و فراوانی را جذب کنید.
 •       نحوه جذب سلامتی و انرژی حیاتی برای خود و عزیزانتان.
 •       نحوه استفاده از فنگ شویی برای به ارمغان آوردن سلامت کلی.
 •       شایع ترین اشتباهاتی که ما در مورد فنگ شویی مرتکب می شویم.
 •       چگونه اتاق خواب خود را برای جذب عشق و نشاط جنسی مجددا چیدمان کنیم.
 •       چگونه انرژی مثبت را در اطراف خود ایجاد کنید و اجازه دهید به نفع شما کار کند.

جمع بندی

فضاهای کوچک‌، شلوغ، ناهماهنگ و اغلب با طراحی ضعیف مانند آپارتمان ‌های شهری می‌ توانند احساس سلامت و شادی را برای ساکنان سخت کنند. اینجا است که مطالعه کتاب های فنگ شویی معرفی شده در بالا کمک می کند تا انرژی های خود را با محیط اطراف خود هماهنگ کنید.

کتاب های فنگ شویی به شما کمک می کنند تا مناطق یا ایستگاه های مختلف زندگی از جمله سلامتی، ثروت، ازدواج و شهرت را پیدا کنید و با استفاده از ابزار هایی که معرفی می کنند، جریان انرژی در آن مناطق را به نفع خود به کار بیندازید. بسیاری از راهکارهای فنگ شویی معرفی شده در این کتاب ها بر این باورند که اتخاذ چند نکته ساده فنگ شویی برای ایجاد محیط مناسب می‌ تواند هر جنبه ‌ای از زندگی را بهبود بخشد، چه بهبود از نظر سلامتی باشد یا پیدا کردن عشق و کسب درآمد بیشتر.

به این مقاله امتیاز دهید
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.