روانشناسی و موفقیت

10 تا از بهترین کتاب های استر هیکس به همراه معرفی و خلاصه

10 تا از بهترین کتاب های استر هیکس به همراه معرفی و خلاصه - رادیو کاوش

مقدمه ای بر بهترین کتاب های استر هیکس

استر هیکس یک سخنران و نویسنده الهام بخش است. کتاب های استر هیکس بیشتر در مورد قانون جذب است که به همراه همسرش جری هیکس، نوشته شده است. این زن و شوهر در کتاب های خود معنویت عملی را آموزش می دهند. کتاب های آن ها با سایر آثار قانون جذب متفاوت است. زیرا استر هیکس و همسرش تکنیک های بسیار عملی را برای استفاده از قانون جذب ارائه می دهند.

قانون جذب (LOA) در کتاب های استر هیکس مبتنی بر این ایده است که افکار و احساسات شما ارتعاشات خاصی را در شما ایجاد می کنند. این ارتعاشات افراد، موقعیت ها، تجربیات زندگی و فرصت ها را جذب یا دفع می کنند. قانون جذب در مورد انرژی است که بین افکار شما، زندگی شما و جهان وجود دارد. به این معنی که افکار شما مانند آهنربا است و هر آنچه را که می خواهید به سمت شما می کشد. همراه رادیو کاوش باشید.

معرفی بهترین کتاب های استر هیکس و جری هیکس

1) بخواهید تا به شما داده شود

« خواستن قلبی هر چیزی چه یک شی مادی، یک وضعیت فیزیکی، یک رابطه یا شرایطی خاص باشد، احساس خوبی را به وجود می آورد»

بخواهید تا به شما داده می شود - رادیو کاوش

در کتاب بخواهید تا به شما داده شود، استر هیکس 22 فرآیند اثبات شده، که نقطه جذب شما را بهبود می بخشد، ارائه می دهد. اگر می خواهید برای رسیدن به خواسته هایتان تلاش کنید، این کتاب می تواند زندگی شما را تغییر دهد. رفاه شما کیفیت خواسته شما را تعیین می کند. اگر می خواهید قانون جذب به نفع شما عمل کند، مهم ترین کاری که باید انجام دهید این است که باید احساس خوبی داشته باشید.

این کتاب صرف نظر از موقعیتی که در حال حاضر در آن قرار دارید، برای همه مناسب است. هر بار که این کتاب را می خوانید، چیزهای متفاوتی برای شما آشکار می شود. این یکی از مناسب ترین کتاب های استر هیکس برای کسانی که با دوران سختی روبرو هستند. زیرا به شما کمک می کند تا نگاه خود را به همه چیز تغییر دهید.

برای خرید کتاب بخواهید تا به شما داده شود با تخفیف ویژه و ارسال فوری به لینک درج شده در همین قسمت مراجعه کرده و از طریق فروشگاه رادیو کاوش اقدام به خرید کنید.

2) قانون جذب

«اگر چیزی که می‌خواهید دیر به سراغتان می‌ آید، می‌ تواند تنها به یک دلیل باشد. شما زمان بیشتری را صرف فکر کردن به نداشتن آن می‌کنید تا داشتن آن»

کتاب قانون جذب استر هیکس - رادیو کاوش

این جزء بهترین کتاب های استر هیکس برای آغاز اساسی قانون جذب است که همه آموزه های دیگر از آن سرچشمه گرفته است. برخلاف سایر کتاب های قانون جذب، استر هیکس در این کتاب به شما می آموزد که چگونه آنچه را که می خواهید، می توانید به زندگی خود جذب کنید.

در این کتاب نه تنها به درک اولیه ای از قانون جذب خواهید رسید، بلکه در مورد دو قانون دیگر جهان، علم خلقت و هنر اجازه دادن نیز خواهید آموخت. اگر با تعالیم آبراهام آشنایی ندارید، این کتاب را تهیه کنید. استر هیکس و همسرش نیز سفر معنوی خود را در قسمت اول کتاب به اشتراک گذاشته اند.

مطالعه این اثر خوب و ارزشمند را به شما پیشنهاد می کنیم.

۳) گرداب جذب

«درک این نکته مهم است: چیزی که در سر دارید، چه بخواهید چه نخواهید به آن فکر می کنید. این افکار مزمن در مورد چیزهای نا خواسته، سبب بروز تجربیات مشابه می شوند»

کتاب بخواهید تا به شما داده می شود اثر استر هیکس - چیکاو

گرداب جذب یک از بهترین کتاب های استر هیکس درمورد همسویی با انرژی منبع است. هنگامی که به گرداب خود متصل می شوید، همسر مناسبی را که می خواهید جذب می کنید. در این کتاب تمرکز اصلی بر روابط است.

استر هیکس در این کتاب نه تنها به عشق و روابط عاشقانه بلکه به سایر روابط مانند روابط فرزند و والدین نیز می پردازد.

به جای تمرکز بر کنترل دیگران و وادار کردن آن ها به دوست داشتن شما، این کتاب به شما می آموزد که روی خود تمرکز کنید. اگر با رابطه فعلی خود مشکلی دارید یا آرزوی یک رابطه عاشقانه و مثبت را دارید، این کتابی است که باید بخوانید.

 

 ۴) قدرت شگفت انگیز تصمیم های عامدانه

«شما خالق سرنوشت خود هستید و هیچ کس دیگری برای تعیین یا تغییر آن قدرت ندارد. و این برای همه صادق است»

قدرت شگفت انگیز تصمیم های عامدانه یکی از بهترین کتاب های استر هیکس برای رهایی از سرگردانی در زندگی است. اکثر مردم درک روشنی از اینکه به کجا می روند و چه می خواهند، ندارند. بنابراین آن ها سرنوشت خود را ناخودآگاه تعیین می کنند. این کتاب در مورد داشتن تصمیمات عامدانه برای هر آنچه که در زندگی می خواهید است. با این حال، این کتاب فقط برای دستیابی سریع به اهداف شما نیست.

استر هیکس در این کتاب در مورد لذت بردن از زندگی و متعادل کردن انرژی درونی در طول مسیر دستیابی به خواسته ها صحبت کرده است. اگر می خواهید زندگی خود را با هدف و شادی و در عین حال تحقق بخشیدن به رویاهای خود سپری کنید، این کتاب برای شما بهترین راهنما خواهد بود.

۵) قدرت شگفت انگیز احساسات

«از صحبت کردن در مورد چیزهایی که شما را آزار می دهند دست بردارید»

کتاب قدرت شگفت انگیز احساسات - چیکاو

احساسات یک هدف دارند، آن ها به ما کمک می کنند تا با انرژی منبع خود ارتباط برقرار کنیم. احساسات به عنوان زنگ خطر عمل می کنند و به ما می گویند چه چیزهایی از درونمان را آشکار کنیم.

اما بسیاری از ما بیش از حد بر روی احساسات منفی تمرکز می کنیم و آنقدر درگیر آن ها می شویم که میل خود برای بیان آن ها را سرکوب می کنیم.

در این کتاب، جری و آستر هیکس به شما کمک می کنند تا قدرت احساسات خود را درک کنید. آن ها همچنین 35 مثال خاص ارائه می کنند تا به شما نشان دهند که چگونه می توانید به موقعیتی که باعث می شود در شرایط سخت احساس بهتری داشته باشید، دست پیدا کنید.

اگر احساسات شما را آزار می دهند و فکرتان را درگیر می کنند، این کتاب برای شما مفید خواهد بود.

۶) چگونه بخواهید، چگونه برسید. (بخواهید تا برسید)

«کیهان آنچه را که شما می گویید نمی شنود، بلکه آنچه را که احساس می کنید می شنود»

این کتاب متن یک رویداد زنده در آناهایم ​کالیفرنیا، بین دو استاد معنوی بزرگ، دکتر وین دایر و استر هیکس است. در این رویداد، به جای یک جلسه معمولی اصول آبراهام، که در آن مخاطبان سوالات خود را می پرسند، دکتر وین دایر کسی است که همه سوالات را می پرسد.

در این کتاب، در مورد بسیاری از بینش ها و داستان های اصلی هر دو استاد خواهید آموخت. اگر از طرفداران هر دو هستید، احتمالا قبلا این آموزش ها را شنیده اید. اما با این وجود خواندن نظرات هر دوی آن ها در قالب پرسش و پاسخ بسیار جالب است.

برای رسیدن به آمال و اهداف خود قطعا نیازمند ایجاد یک سبک زندگی جدید هستید. ایجاد عادت های جسمی و ذهنی رمز اصلی موفقیت هستند. از همین رو به شما پیشنهاد می کنیم تا کتاب بسیار مفید اثر مرکب را نیز مطالعه کنید. برای خرید کتاب اثر مرکب از طریق لینک درج شده در همین پاراگراف اقدام نمایید.

۷) سارا ( ۳ جلدی)

«سارا، کار تو این نیست که به دنبال مکانی عالی بگردی که چیزهایی که می‌خواهی در آن جا وجود داشته باشد. کار تو این است که در هر مکانی به دنبال چیزهایی بگردی که می خواهی»

کتاب سارا ( ۳ جلدی) - رادیو کاوش

اگر می خواهید قانون جذب را به فرزندان خود بیاموزید، کتاب سارا بهترین کتاب استر هیکس برای این کار است. کتاب سارا آستر هیکس یک مجموعه کتاب سه جلدی برای کودکان است.

این کتاب به شما فرمولی متفکرانه و الهام ‌بخش برای ایجاد قدردانی، شادی، و احساسات خوب ارائه می ‌کند که به طرز ماهرانه ‌ای با داستان نشاط‌ آور دختری کنجکاو و جسور به نام سارا ادغام شده است.

جلد اول کتاب سارا با موضوع دختری کنجکاو، شروع می شود که با معلم روحانی خود، جغدی به نام سلیمان ملاقات می کند. در جلد دوم، سارا با اکراه، همکلاسی جدید خود ست را به سلیمان معرفی می کند. سپس آن ها با یکدیگر رابطه دوستی خوبی برقرار می کنند. در نهایت، در جلد سوم شخصیت آنت، یک دوست جدید دیگر به ماجراجویی آن ها می پیوندد.

اگرچه این جزء بهترین کتاب های استر هیکس برای کودکان و نوجوانان است، اما برای کل خانواده عالی است. هم پیر و هم جوان از این داستان زیبا و نشاط آور لذت خواهند برد.

۸) آرزوهای خود را تحقق بخشید.

«کلمات به تنهایی به دانش شما اضافه نمی‌ کنند. دانش واقعی شما از تجربیات زندگی خودتان ناشی می شود»

این کتاب کوچک، آموزه های آبراهام را به طور مختصر به شما ارائه می دهد. آستر هیکس در این کتاب برای هر روز از سال یک بینش ارائه می دهد. این کتاب که پر از تصاویر و رنگ های زیبا است، برای خود اندیشی و مراقبه روزانه عالی است. هر روز، در مورد قوانین جهانی و اینکه چگونه آن ها می توانند به شما در روابط، سلامتی، امور مالی، شغل و غیره کمک کنند، بیشتر خواهید آموخت.

خلاصه این کتاب 365 روز مثبت اندیشی است. خواندن هر روز آن نه تنها طرز فکر و نگاه شما به مسائل را تغییر می دهد بلکه به شما کمک می‌ کند تا خواسته ‌هایتان را آشکار کنید. و زندگی رضایت بخشی و شادی را که شایسته آن هستید به دست آورید.

۹) پول و قانون جذب

«با قدردانی از داشته ها، همه چیز به سراغ شما می آید. بنابراین شما مجبور نیستید کاری کنید تا آن ها اتفاق بیفتد»

پول و قانون جذب استر هیکس - رادیو کاوش

این یکی از بهترین کتاب های آستر هیکس برای ثروتمند شدن است. اگر برای جمع آوری ثروت مشکل دارید خواندن این کتاب به شما کمک می‌کند بفهمید که چگونه از قانون جذب استفاده کنید.

همچنین به ما می آموزد میل خود را برای خواستن چیزهایی که واقعا به آن نیاز ندارید، سرکوب کنید. با درک الگوهای فکری خود و تغییر آن ها، می توانید سرمایه مورد نظر خود را به دست آورید.

برخلاف آنچه از عنوان نشان می دهد، این کتاب فقط در مورد پول نیست. بلکه در مورد سلامت جسمی و شغلی هم مطالبی را می آموزد. بنابراین اگر پول کافی یا سلامتی ندارید، کتاب پول و قانون جذب برای شما عالی است.

این اثر خواندنی و جذاب را از دست ندهید و حتما آن را مطالعه کنید.

۱۰) تعالیم آبراهام

«می ‌توانید از هر موقعیتی که قرار دارید به جایی که می‌ خواهید برسید. اما نباید زمان زیادی را صرف توجه و صحبت در مورد چیزهایی که دوست ندارید کنید»

کتاب تعالیم آبراهام هیکس از آستر هیکس - رادیو کاوش

آموزه های آبراهام هیکس اغلب می گوید که مهم ترین رابطه ای که می توانیم داشته باشیم، رابطه ما با وجود درونی ما (بخش غیر فیزیکی) است.

استر هیکس در این کتاب، سفر خود از تنهایی تا ارتباط عمیق را به اشتراک گذاشته است. اگر کسی هستید که اغلب احساس ناامنی و جدایی از دیگران را می کنید. در این صورت پس از انجام کارهای درونی و مطالعه منابع معنوی بزرگ مانند منابع آبراهام هیکس، شروع به ایجاد ارتباط پایدارتر با وجود درونی خود می کند. روابط شما با دیگران نیز در نتیجه ارتباطتان با عشق درونی بهبود می یابد.

این یکی از مناسب ترین کتاب های آستر هیکس برای افرادی است که از خواندن داستان ‌های دیگران لذت می‌ برند و سعی می‌ کنند اشکالات و تلو تلو خوردن در همسویی با روابط خود را برطرف کنند.

این کتاب به صورت یک دوره آموزشی با 11 سی دی در طی کارگاهی که در سال 2005 در سفر دریایی آلاسکا برگزار شد، ضبط شده است. تماشای آن بیش از ده ساعت طول می کشد و برای مطالعه، اشتراک گذاری و بحث گروهی ایده آل است.

اگر ترجیح می دهید به جای خواندن آموزه های آبراهام، ​​به کارگاه زنده گوش دهید، این مجموعه سی دی برای شما مناسب است. این یک سخنرانی نیست، در این سی دی صوتی، می توانید به افرادی واقعی گوش دهید که سوالات واقعی در مورد زندگی خود می پرسند.

شنیدن دیالوگ بین آبراهام و شرکت کنندگان لذت بخش است. شما نه تنها در مورد آموزه ها و اصول آبراهام می آموزید. بلکه از حس شوخ طبعی که نمی توانید در کتاب ها پیدا کنید لذت خواهید برد.

لیست تمام کتابهای استر هیکس

بخواهید تا به شما داده شود ( بخواهید تا عطا شود)

پول و قانون جاذبه (شماره یک در لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز)

قدرت شگفت‌انگیز قصد عمدی

قانون جاذبه

قدرت هیجان‌ها

ثروت و شادی، و گرداب: جایی که قانون جذابیت همه روابط تعاونی را تدوین می‌کند. 

از نظر شما بهترین کتاب استر هیکس کدام است؟ شما کدام یک از آثار این نویسنده را مطالعه کرده و دوست دارید؟

خرید کتاب های استر هیکس

برای خرید کتاب  های استر و جری هیکس می توانید به بخش فروشگاه رادیو کاوش مراجعه کرده و این کتاب ها را با تخفیف ویژه و ارسال فوری تهیه کنید. چنانچه در این زمینه نیاز به مشاوره دارید با همکاران ما ارتباط برقرار کنید.

سوالات متداول

بهترین کتاب های استر هیکس کدام اند؟

ما در این مقاله لیستی از بهترین کتاب های این نویسنده را به شما ارائه کردیم.  انتخاب بهترین کتاب کاملا سلیقه ای می باشد. اما به شما پیشنهاد می کنم که خلاصه گفته شده درباره کتاب بخواهید تا به شما داده شود را از همین مقاله مطالعه کنید. به نظر شخصی بنده این کتاب بسیار الهام بخش می باشد. کتاب بخواهید تا به داده شود یکی از معروف ترین کتاب های استر هیکس است. شما می توانید این کتاب را با تخفیف ویژه از رادیو کاوش تهیه کنید.

لیست کتاب های استر هیکس شامل چه آثاری است؟

 بخواهید تا به شما داده شود ( بخواهید تا عطا شود)، پول و قانون جاذبه، قدرت شگفت‌انگیز قصد عمدی، قانون جاذبه، قدرت هیجان‌ها، ثروت و شادی، و گرداب

بیشتر بخوانید:

خرید کتاب اثر مرکب 

نتیجه گیری

کتاب های آستر هیکس قطعا ارزش خواندن دارند. در واقع، آن ها قیمت چندانی ندارند. درس هایی که از استر و جری هیکس می آموزید تا آخر عمر بخشی از وجود شما خواهد شد.

مطالعه روزانه از کتاب های آستر هیکس می تواند به شما کمک کند در زندگی روزمره موفق شوید. به لطف این کتاب ‌ها، می توانید هر روز از زندگیتان را‌ بر اساس اصول قانون جذب سپری کنید و از گرداب مشکلات خود رهایی یابید. مطالعه این کتاب ها برای همه کسانی که می خواهند درباره قانون جذب بیشتر بدانند و با انرژی منبع خود ارتباط برقرار کنند، مفید خواهد بود. حتی اگر به تفکر عصر جدید اعتقاد نداشته باشید، فقط با خواندن کتاب ‌های استر هیکس و پیروی از استراتژی ‌های او نتایج مثبتی خواهید داشت.

5/5 - (4 امتیاز)
بازگشت به لیست

دیدگاهی در مورد “10 تا از بهترین کتاب های استر هیکس به همراه معرفی و خلاصه

 1. Mahtab گفت:

  استر هیکس عزیز یک بانوی موفق و تاثیرگذار هست.
  کتاب های نوشته شده توسط استر هیکس واقعا خوندنی هستن

  1. zhrzv78 گفت:

   سلام و درود
   کاملا درسته. همراه رادیو کاوش باشید دوست عزیز.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.